(SEREL) İLE BANYOLAR MODERN VE FERAH ÇİZGİLERLE SADELEŞİYOR!

(SEREL) ile BANYOLAR Modern ve Ferah Çizgilerle SadeleŞiyor!

SEREL, kendine özgü çizgisini yansıttığı Rita vitrifiye serisi ile banyolara bir kez daha tasarım ayrıcalığı getiriyor. Köşeli hatların hakim olduğu seri; slim kenarlı

lavabolar ile asma klozetlerin tasarım zenginliğini ve fonksiyonelliğini modern banyolarla buluşturuyor. 

Tasarım ve teknoloji, dinamik yaşam alanlarında SEREL´le bambaşka bir ruha bürünüyor. Banyolarda modern ve ferah rüzgarlar estiren SEREL Rita serisi, banyo mobilyalarına uyumlu minimal tasarımıyla dikkat çekiyor. Köşeli hatların hakim olduğu seri; slim kenarlı tezgah üzeri, çift hazneli ve monoblok lavabolar, asma klozetler ve seriye uyarlanabilir SEREL Easy Release tak-çıkar klozet kapaklarıyla ön plana çıkıyor. Vitrifiye ürünlerine tasarım zenginliği getiren yönü ve yenilikçi yüzüyle SEREL Rita Serisi, banyolarında sade bir tasarım anlayışı arayanların tercihi oluyor.


SEREL´in PureWash teknolojisini entegre ettiği Rita asma klozetler, suyu yönlendirebilme özelliği ile tüm iç yüzeylerin hassas bir dağılımla temizlenmesini mümkün kılıyor. Bu özelliklerin yanı sıra Rita Serisi, opsiyonel olarak, inovatif gümüş iyon yüzey teknolojisi SEREL Hygiene Plus uygulamasıyla uyum sağlayabiliyor. SEREL Rita Serisi asma klozetler, temizlik konusunda son derece pratik, kolayca çıkarılıp takılabilen ve yavaş kapanma özelliğine sahip SEREL kapaklar ile kullanılabiliyor.


0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör